Itálie – Lignano, rekondičně-relaxační pobyt

Pobytová akce

Itálie – Lignano, rekondičně-relaxační pobyt

Relaxační pobyt v Itálii u moře v riviéře Lignano s ubytováním v tříhvězdičkovém hotelu s polopenzí. Součástí pobytu jsou služby delegáta s nabídkou zajímavých výletů a další aktivity. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 300 m od hotelu.

Přihláška
Kdy: 18. 6. 2022 – 25. 6. 2022
Počet dní: 8
Kde: Lignano, Hotel Old River***
Cena: 9 900 Kč
Přihlášených: 12/44

Místo

Itálie, Lignano Riviera, Hotel Old River. Nachází se vklidné zóně letoviska Lignano Riviera, cca 300 metrů od písčité pláže. Dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis za poplatek, vlastní slunečníky pouze na vyhrazených místech. Nejbližší supermarket cca 300 m, restaurace 70 m.  

Ubytování

Rodinný hotel. Recepce, WIFI, TV místnost, bazén, bar, moderně a nově zařízená restaurace, výtah, venkovní terasa s posezením, sluneční terasa, dětský koutek, parkoviště, půjčovna jízdních kol (nelze rezervovat, zdarma z zapůjčení, některá kola i s dětskou sedačkou na nosiči).

Pro děti: dětský koutek s prolézačkami v blízkosti terasy a jídelny, možnost animací a hlídání dětí za příplatek – během cvičení. 

Vybavení pokojů: 2lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek (2 přistýlky vždy s palandou), koupelnou s WC a sprchou, klimatizací, SAT/TV, telefonem, fénem, trezorem a balkonem. Rodinné pokoje pro 4-5 osob - 2 propojené ložnice (2× manželské lůžko), 1× prostornější koupelna, balkon, telefon, fén, klimatizace, SAT/TV, páté lůžko je rozkládací křeslo – na vyžádání. VŠECHNY POKOJE JSOU NOVĚ VYBAVENY - PO REKONSTRUKCI NA JAŘE 2019.  

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu (sýry, salámy, vejce, máslo, džem, jogurty, jablka, pečené sladké dezerty, káva, čaj, džusy), večeře servírované – 2 chody, výběr ze 2–3 menu, salátový bufet, dezert.

Hotel servíruje kvalitní lokální středomořskou a také mezinárodní kuchyni, hosté denně možnost vybrat si v hlavním chodu ryby nebo plody moře nebo maso různých druhů. Nejbližší supermarket cca 300 m, restaurace 70 m.

Cena

  • 9 900 Kč 
  • Dítě do 4 let ZDARMA – platí jen dopravu

+ 2 000 Kč doprava autobusem (není zahrnuta v ceně)

Jednolůžkový pokoj + 2 800 Kč (omezený počet)

Zahrnuje 7× ubytování s polopenzí, vstup do bazénu, pojištění CK, denní a závěrečný úklid, spotřeby energií, povlečení, služby delegáta, klimatizaci, půjčování kol.

Pobytová taxa se hradí na místě 0,75 EUR/osoba/den.

Zájezd je organizován s CK Beluga.

V případě zájmu - plážový servis za 3000 Kč /pokoj/7 dní – slunečník a 2 lehátka.

Doprava

Možnost vlastní dopravy nebo doprava autobusem.

18.6. – 25.6. – AUTEM (příjezd do hotelu v sobotu 18. 6. mezi 11–12 h.)

17.6. – 26.6. – AUTOBUSEM (odjezd z Prahy v pátek 17. 6. ve večerních hodinách, příjezd zpět do Prahy v neděli 26. 6. v ranních hodinách).

Autobusová doprava: 2 000 Kč (není zahrnuta v ceně) – základní odjezdové místo Praha, další místa dle domluvy.

Možnost místenky v autobuse - konkrétní sedadlo - příplatek: 300 Kč

Přihlášky

  1. elektronické přihlášení zde
  2. na e-mailovou adresu: pobyty@vstj.cz

Přihlášky do 31. 4. 2022

Galerie

Mapa