Kdo jsme

VŠTJ MEDICINA PRAHA

O nás

Kdo jsme

Náš spolek vysokoškolské tělovýchovné jednotky Medicina Praha zahájilo svou činnost otevřením Rekondičního centra pro pacienty trpící nadváhou a obezitou. Toto centrum zpočátku sloužilo především ambulantním pacientům obezitologického centra Všeobecné fakultní nemocnice, resp. III. interní kliniky 1. LF UK a VFN.

A i když jsme se změnili – poskytujeme cvičení na jiných místech – vycházíme z dvacetileté zkušenosti cvičení s pacienty s nadváhou, obezitou a civilizačními onemocněními.

U nás se vám nevěnuje pouze trenér, ale celý tým Healthy Fitness Club.

Healthy Fitness Club (HFC) znamená propojení instruktorů/trenérů se zdravotníky – lékařů, fyzioterapeutů, nutričních terapeutů a psychologů. Naši instruktoři se specializují na osoby s civilizačními onemocněními, jako je obezita, vysoký krevní tlak, cukrovka, osteoporóza, kde rozhoduje nejen znalost, ale i schopnost komunikace a vedení dlouhodobých programů.

V Healthy Fitness Clubu všichni terapeuti spolupracují v rámci týmu! Díky tomu je péče o klienty/pacienty komplexní a umožňuje konzultaci u všech členů týmu.