VŠTJ MEDICINA PRAHA
Login:    Heslo:      registrace
Praha, SalmovskáPraha, Gymnázium Na Vítězné plániCeské BudějovicePlzeňTachovRC Ostrov nad Ohří
sobota, 19. ledna 2019, svátek má Doubravka

Rekondiční centrum Plzeň – Galerie

Cvičení v rekondičním centru 2013

Fotka 1
Fotka 2
Fotka 3

Jarní a podzimní toulky s hůlkami

Fotka 1
Fotka 2
Fotka 3
Fotka 4

Červnové zakončení cvičeníčka

Naše poslední společné setkání jsme si užily ve Wellness studiu hotelu Central v Plzni. Příjemnou hodinku a půl jsme strávily střídavě ve vířivce, sauně, páře, relaxační místnosti nebo jen tak povídáním v odpočinkové zóně (viz fota).

Vypocené tekutiny jsme poté rády doplnily a kručící žaludky naplnily v hotelové restauraci.

Spokojené pondělní a středeční cvičenky.

Rekondiční den v Plzni

22. 11. 2008 proběhla v Plzni rekondiční sobota zaměřená na prevenci a léčbu cukrovky nejen pro diabetiky. Hlavním cílem bylo zdravě si zacvičit a vyzkoušet si různé typy cvičení nejen v tělocvičně, ale i ve vodě. Na akci spolupracovali VŠTJ Medicina Praha, VZP, Karlovarská Korunní, vedení bazénu ZČU a SD ČR územní organizace Plzeň. Zasportovalo si celkem 59 účastníků.
>>> více zde >>>

Naše báseň

Plzeňáci nejen rádi cvičí, ale jak je všeobecně známo, mají vřelý vztah k poezii. To platí naplno i o všech v rekondičním centru. Společným dílem je lyrickoepická báseň, jejíž procítěné verše si nejlépe vychutnáte, bude-li je přednášet osoba vám nejbližší, a to za úplňku při třepotavém svitu kostelních svící. Vy se pohodlně usadíte se sklenkou červeného vína a dotyčný svůj přednes doprovodí hrou na citeru.

Náš web se může právem pyšnit – po dlouhých jednáních se nám totiž podařilo získat exkluzivitu pro distribuci tohoto díla. Proto si i vy můžete stáhnout báseň Cvičeníčko na Habrmannovce.

Rekondiční sobota v Plzni

22. 11. 2008 proběhla v Plzni rekondiční sobota zaměřená na prevenci a léčbu cukrovky nejen pro diabetiky. Hlavním cílem bylo zdravě si zacvičit a vyzkoušet si různé typy cviční nejen v tělocvičně, ale i ve vodě.
>>> více zde >>>

Cvičení v rekondičním centru

Fotka 1
Fotka 2
Fotka 3
Fotka 4
Fotka 5

Nordic walking

Fotka 1
Fotka 2
Fotka 3
Fotka 4
Fotka 5

Cvičení v RC Plzeň

Cvičení v RC Plzeň
Cvičení v RC Plzeň
Cvičení v RC Plzeň
Cvičení v RC Plzeň
Cvičení v RC Plzeň
Fotka 6