VŠTJ MEDICINA PRAHA
Login:    Heslo:      registrace
Praha, SalmovskáPraha, Gymnázium Na Vítězné plániCeské BudějovicePlzeňTachovRC Ostrov nad Ohří
sobota, 25. listopadu 2017, svátek má Kateřina

Rekondiční centrum Praha 4, Gymnázium Na vítězné pláni – Skupinové aktivity

Rozpis cvičení GVP 2017/2018

Gymnázium Na Vítězné pláni, Na Vítězné pláni 1160, Praha 4

Rozpis cvičení GVP

Jóga

Autentická tradiční jóga podle systému Jóga v denním životě od Svámího Mahéšvaránandy. Tisíci lety ověřená tělesná, dechová a mentální cvičení, která vedou ke zdraví a harmonii těla, mysli a ducha. Cvičíme jednoduché cviky, které zvládne každý. Doporučeno všem, kteří se cítí ztuhlí, trápí je bolesti zad a kloubů, mají vysoký tlak, nadváhu, problémy se spánkem atd. Jóga pro Vás může být jedním z možných řešení.

Pilates

Cvičení, které rovnoměrně posiluje tělo, zlepšuje jeho držení, je vhodné pro prevenci bolesti zad a posílení svalů okolo středu těla (břišní svaly, zádové svaly, svaly pánevního dna). Důraz je kladen na přesné provedení cviků, koncentraci a správné dýchání. Cvičíme s váhou vlastního těla či s pomůckami. Cviky jsou upraveny dle fyzických či zdravotních možností každého.

Míče

Úvodní aerobní zahřátí je vystřídáno balančním, zdravotně silovým cvičením s využitím velkých i malých míčů. Závěr hodiny je věnován důslednému protažení celého těla. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Lekce je vedená fyzioterapeutkou.

Tanec

Tanec je jak pohybová, tak společenská aktivita. Tanec vám může navodit lepší náladu, ale i pomoci zredukovat přebytečné kilogramy nebo zvýšit fyzickou kondici. V našich lekcích nejde o přesné provedení tanečních figur, ale především o radost z pohybu. Během lekcí se propojí různé taneční styly – latinsko-americké rytmy, zumba, aerobik, hiphop a další. Lekce jsou vedeny fyzioterapeutkou ajsou určeny pro všechny bez ohledu na věk či zkušenost s tancem.