VŠTJ MEDICINA PRAHA
Login:    Heslo:      registrace
Praha, SalmovskáPraha, Gymnázium Na Vítězné plániCeské BudějovicePlzeňTachovRC Ostrov nad Ohří
úterý, 11. prosince 2018, svátek má Dana

Rekondiční centrum Brno – O nás

O nás

V září roku 2012 se otevře nové Rekondiční centrum v Brně. Tímto veškeré naše aktivity budou přístupné pro všechny zájemce z Brna a okolí, kteří chtějí změnit svůj stávající životní styl a začít s vhodnou pohybovou aktivitou.

Rekondiční centrum v Brně se zaměřuje na stejnou činnost, kterou již provozuje Rekondiční centrum Praha. Centrum je určeno pro osoby, kteří chtějí pracovat na změně vlastního životního stylu, dobré fyzické kondici a zlepšení zdravotního stavu spojeného s nadváhou a obezitou, či jinou přidruženou chorobou, ať už jde o cukrovku, nebo vysoký krevní tlak apod. Cvičení je určeno pro osoby trpící nadváhou a obezitou a je zaměřeno na redukci hmotnosti, protažení celého těla a posílení všech svalových skupin. Aktivity jsou přizpůsobeny vašim schopnostem a fyzické zdatnosti. V případě zdravotních komplikací typu diabetes, hypertenze či například bolesti pohybového aparátu máte možnost konzultovat další postup a najít vhodnou pohybovou aktivitu. Tyto konzultace v rámci členství probíhají zdarma. Veškeré cvičební aktivity probíhají pod dohledem zkušených instruktorů.

Při hodinách cvičení je možnost zaregistrovat se do VŠTJ MEDICINA Praha. Registrací získáte mnohé výhody, např. finanční zvýhodnění navštěvovaných cvičebních hodin, placení lekcí prostřednictvím bodových permanentek, možnost zapojení do zajímavého motivačního programu Rekondík, v jehož rámci lze získat atraktivní produkty našich partnerů.