VŠTJ MEDICINA PRAHA
Login:    Heslo:      registrace
Praha, SalmovskáPraha, Gymnázium Na Vítězné plániCeské BudějovicePlzeňTachovRC Ostrov nad Ohří
sobota, 19. ledna 2019, svátek má Doubravka

Individuální tříměsíční redukční program Praha

Registrace do programu: 20. 7. 2010–30. 12. 2019

Pohybová aktivita, konzultace jídelníčku, měření složení těla, více v podrobnostech

Obsah programu

V ceně programu je 25 hodin pohybových aktivit pod dohledem instruktorů, v našich centrech Salmovská nebo GVP. Dále kurz zahrnuje vstupní a výstupní měření na přístroji INBODY, ke zjištění bazálního metabolismu, poměru svalové a tukové hmoty, obsahu vody apod. Tyto informace jsou důležité pro sestavení individuálního stravovacího a pohybového režimu.

Program obsahuje také 5 konzultací (první vstupní, tři průběžné a poslední výstupní), pod vedením odborného pracovníka (vedoucího programu). Cílem konzultací je naučit vás plánovat svůj jídelníček v závislosti na vašem zdravotním stavu, potřebách a možnostech. Získáte základní znalosti v oblasti pravidelnosti, přiměřenosti a vyváženosti.

Pohybové aktivity si plánujete dle vašich časových možností. Konzultace si plánujete a domlouváte s vedoucím programu na základě vašich průběžných výsledků a potřeb. Během celého kurzu budete v kontaktu s odborným pracovníkem (vedoucím programu), na kterého se můžete kdykoliv s důvěrou obracet.

Cena

  • 2850 Kč

Cena nezahrnuje:

  • Členské příspěvky (1. rok) 110 Kč
  • Členské příspěvky (2. a další rok) 200 Kč
  • Karta VŠTJ 50 Kč
  • Zapůjčení krokoměru Garmin za 600 Kč - VOLITELNÉ

Vedoucí kurzů Praha:

Mgr. Ondřej Kádě, Tel.: 777 715 632, E-mail: kade@vstj.cz

Zde se přihlaste do programu.

Pokud vás výzkum neoslovil, můžete využít registraci do databáze zájemců o výzkumy. Až budeme pořádat vhodný výzkum, sami vás zkontaktujeme.

Zde se registrovat do databáze zájemců.