3měsíční redukční individuální program

Program

3měsíční redukční individuální program

Program obsahuje 5 konzultací -první vstupní (60 minut), tři průběžné (30 minut) a poslední výstupní (60 minut), pod vedením odborného pracovníka. Cílem konzultací je naučit vás plánovat svůj jídelníček v závislosti na vašem zdravotním stavu, potřebách a možnostech. Získáte základní znalosti v oblasti pravidelnosti, přiměřenosti a vyváženosti.

Přihláška
Kdy: 1. 1. 2019 – 20. 8. 2035
Cena: 2 850 Kč
Kapacita: 40
Přihlášených: 6

Obsah programu

V ceně programu je 25 hodin pohybových aktivit pod dohledem instruktorů v RC Salmovská. Kurz zahrnuje vstupní a výstupní měření na přístroji INBODY, ke zjištění bazálního metabolismu, poměru svalové a tukové hmoty, obsahu vody apod. Tyto informace jsou důležité pro sestavení individuálního stravovacího a pohybového režimu.

Program obsahuje také 5 konzultací (první vstupní (60 minut), tři průběžné (30 minut) a poslední výstupní (60 minut)), pod vedením odborného pracovníka. Cílem konzultací je naučit vás plánovat svůj jídelníček v závislosti na vašem zdravotním stavu, potřebách a možnostech. Získáte základní znalosti v oblasti pravidelnosti, přiměřenosti a vyváženosti.

Pohybové aktivity si plánujete dle vašich časových možností. Konzultace si plánujete a domlouváte s vedoucím programu na základě vašich průběžných výsledků a potřeb. Během celého kurzu budete v kontaktu s odborným pracovníkem, na kterého se můžete kdykoliv s důvěrou obracet.

Cena

2850 Kč

Cena nezahrnuje

  • Členské příspěvky (1. rok) 110 Kč
  • Členské příspěvky (2. a další rok) 200 Kč
  • Karta VŠTJ 50 Kč
  • Zapůjčení krokoměru Garmin za 600 Kč - VOLITELNÉ

Vedoucí kurzů Praha

  • Mgr. Ondřej Kádě
  • Tel.: 777 715 632
  • E-mail: kade@vstj.cz