VŠTJ MEDICINA PRAHA
Login:    Heslo:      registrace
Praha, SalmovskáPraha, Gymnázium Na Vítězné plániCeské BudějovicePlzeňTachovRC Ostrov nad Ohří
středa, 15. srpna 2018, svátek má Hana

Banding klub

Úvod

Facebook Banding klubu
V dnešní moderní době není problémem získání informací o bariatrických výkonech, ale fakt, že ani dostatek informací nemusí být zárukou toho, že budete mít reálnou představu, co bude ten který konkrétní výkon obnášet nejen při samotném provedení, ale hlavně po něm.

Novinky

  • Setkání banding klubu České Budějovice

    Nově také pořádáme setkání banding klubu v Českých Budějovicích v Rekondičním centru Medipont - adresa: Matice školské 1786/17, 1. první patro, v jídelně pro zaměstnance.
    Poslední setkání proběhlo 13.2.2014. O dalších setkáních Vás zde budeme informovat.

    Těšíme se na shledání na některém z banding klubů!

    Tým VŠTJ Medicina

V případě bariatrických výkonů se jedná o zákroky, které výrazným způsobem zasahují do každodenního života. Proto je vhodné setkat se s lidmi, kteří mají již zákrok za sebou, vyměnit si s nimi zkušenosti, zeptat se na vše, o čem pochybujete, nad čím váháte.

Setkání banding klubu probíhá v příjemné neformální atmosféře, máte možnost se zde setkat s odborníky z řad zdravotníků (obezitologové, nutriční terapeutka), se zájemci o bariatrický výkon i s lidmi, kteří už mají zákrok proveden.

V rámci setkání probíhá diskuse o možnostech, výhodách i nevýhodách různých výkonů, změn v životě po výkonu – o všem, co se výkonů týká.

Tyto informace mohou pomoci lidem, kteří zvažují, zda výkon podstoupit, rozhodují se pro některý typ výkonu – a jsou velmi cenné i pro zdravotníky, kteří sice znají podstatu výkonu, ale nemají s ním osobní zkušenost jako ti, kteří daný výkon absolvovali. Setkání jsou ale přínosem i pro ty, kteří již mají zákrok proveden – mohou se díky diskusi s ostatními dozvědět, jaké nedostatky mají ve svém dosavadním redukčním režimu a získat tipy ke změně svých návyků.

Naší společnou snahou tedy je, aby měli pacienti i zdravotníci možnost získat co nejkomplexnější pohled na bariatrické operace a život „po zákroku“.

Přijďte se mezi nás podívat a popovídat si s ostatními!