VŠTJ MEDICINA PRAHA
Login:    Heslo:      registrace
Praha, SalmovskáPraha, Gymnázium Na Vítězné plániCeské BudějovicePlzeňTachovRC Ostrov nad Ohří
úterý, 11. prosince 2018, svátek má Dana

BARI klub

Úvod

Facebook BARI klubu
V dnešní moderní době není problémem získání informací o bariatrických výkonech, ale fakt, že ani dostatek informací nemusí být zárukou toho, že budete mít reálnou představu, co bude ten který konkrétní výkon obnášet nejen při samotném provedení, ale hlavně po něm.

Novinky

 • TERMÍNY BARI KLUBU září až prosinec 2018

  TERMÍNY BARI KLUBU v druhé polovině roku 2018:

  ZÁŘÍ čtvrtek 6.9. 2018 od 16 hodin
  ŘÍJEN čtvrtek 4.10. 2018 od 16 hodin
  LISTOPAD čtvrtek 1.11. 2018 od 16 hodin
  PROSINEC čtvrtek 6.12. 2018 od 16 hodin

  Adresa místa konání: Charvátův sál 3. interní kliniky 1. LF UK a VFN v Praze - U Nemocnice 1, Praha 2 (1. patro nad schody - sál je označen na informační tabuli v přízemí kliniky - v chodbě) - viz.
  http://int3.lf1.cuni.cz/kde-nas-najdete-1955


  Přijďte se dozvědět cenné informace od těch, kteří již bariatrickou operaci podstoupili, nebo se podělte s ostatními o své zkušenosti.

  Budeme se na vás těšit.

  Za tým 3. interní kliniky VFN Praha a VŠTJ Medicina Praha, z.s.
  Mgr. Aneta Sadílková
  nutriční terapeutka


V případě bariatrických výkonů se jedná o zákroky, které výrazným způsobem zasahují do každodenního života. Proto je vhodné setkat se s lidmi, kteří mají již zákrok za sebou, vyměnit si s nimi zkušenosti, zeptat se na vše, o čem pochybujete, nad čím váháte.

Setkání BARI klubu probíhá v příjemné neformální atmosféře, máte možnost se zde setkat s odborníky z řad zdravotníků (obezitologové, nutriční terapeutka), se zájemci o bariatrický výkon i s lidmi, kteří už mají zákrok proveden.

V rámci setkání probíhá diskuse o možnostech, výhodách i nevýhodách různých výkonů, změn v životě po výkonu – o všem, co se výkonů týká.

Tyto informace mohou pomoci lidem, kteří zvažují, zda výkon podstoupit, rozhodují se pro některý typ výkonu – a jsou velmi cenné i pro zdravotníky, kteří sice znají podstatu výkonu, ale nemají s ním osobní zkušenost jako ti, kteří daný výkon absolvovali. Setkání jsou ale přínosem i pro ty, kteří již mají zákrok proveden – mohou se díky diskusi s ostatními dozvědět, jaké nedostatky mají ve svém dosavadním redukčním režimu a získat tipy ke změně svých návyků.

Naší společnou snahou tedy je, aby měli pacienti i zdravotníci možnost získat co nejkomplexnější pohled na bariatrické operace a život „po zákroku“.

Přijďte se mezi nás podívat a popovídat si s ostatními!