VŠTJ MEDICINA PRAHA
Login:    Heslo:      registrace
Praha, SalmovskáPraha, Gymnázium Na Vítězné plániCeské BudějovicePlzeňTachovRC Ostrov nad Ohří
středa, 26. září 2018, svátek má Andrea

Rekondiční pobytové akce

Edukačně-rekondiční pobyt Srby, podzim 2015

Fotogalerie z akce zde.

Druhý edukačně rekondiční pobyt v roce 2015, který proběhl v termínu 12.–15. 11. v Srbech u Kladna je za námi. Byla nás opravdu velká banda, Hotel Astra jsme zaplnili do posledního pokoje. Zúčastnilo se celkem 30 diabetiků, z toho 10 diabetiků I. typu pod vedením MUDr. Jana Šoupala, doc. MUDr. Martina Prázného, CSc., Ph.D. a MUDr. Tomáše Pelcla, 10 kardiaků pod odborným dohledem MUDr. Vladimíra Tuky, Ph.D. a MUDr. Ondřeje Mikeše a 22 bariatrických pacientů, které měl na starost MUDr. Martin Matoulek, Ph.D. Nikomu z nich nechyběla dobrá nálada a úsměv na tváři. Nepostradatelnými byly jako vždy všudypřítomné zdravotní sestřičky ze 3. interní kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, Jarmila Šindelková a Jana Pacnerová.

Krom lékařů a sester bylo o všechny účastníky postaráno i po nutriční a pohybové stránce. Tým nutričních terapeutek měla na starost hlavní organizátorka pobytu, Bc. Aneta Sadílková. Na workshopech a konzultacích se účastníci potkávali s Mgr. Martinou Daňkovou a Bc. Anetou Háskovou. Chybět nemohl ani pohybový program, na kterém se podílela Bc. Daniela Hillayová, Mgr. Andrea Trajkova, Mgr. Jana Zajíčková a Mgr. Iveta Vobořilová v čele s Mgr. Martinou Dyrcovou. Zábavné sobotní odpoledne proběhlo pod taktovkou animátorů pohybových aktivit, kteří se postarali o netradiční využití volného času a stmelení kolektivu. O řádnou regeneraci se krom volného využívání bazénu zasloužil především šikovný masér Přemek Hümer.

Celý program se skládal ze skupinových edukací, nutričních workshopů, přednášky, různých forem cvičení, nordic walkingu, aquaerobicu a olympiády. Nechyběla ani možnost měření složení těla přístrojem InBody.

Velké poděkování patří všem účastníkům, kteří výborně spolupracovali, celému personálnímu týmu a zaměstnancům hotelu Astra za báječnou atmosféru a perfektně odvedenou práci.

Budu se těšit na jaře v termínu 17.–20. 3. 2016 opět naviděnou! Přihlašovat se můžete již nyní v sekci pobytové akce a udělat tak radost třeba někomu z vašich blízkých pod stromeček :-)

Mgr. Martina Dyrcová
za celý tým VŠTJ MEDICINA Praha, o.s.

Více informací o termínech pobytů a přihlášky naleznete zde.