VŠTJ MEDICINA PRAHA
Login:    Heslo:      registrace
Praha, SalmovskáPraha, Gymnázium Na Vítězné plániCeské BudějovicePlzeňTachovRC Ostrov nad Ohří
pátek, 14. prosince 2018, svátek má Lydie

Rekondiční pobytové akce

Rekondiční pobyt Srby I. – jaro 2014

Fotogalerie z akce zde.

A je za námi. První letošní edukačně rekondiční pobyt, kterým jsme v Srbech přivítali jaro, je minulostí. Pod střechou hotelu Astra se v termínu 20. – 23.3.2014 sešlo celkem 33 diabetiků, z toho 7 diabetiků I. typu pod vedením MUDr. Jana Šoupala, dále 6 kardiaků pod odborným dohledem MUDr. Vladimíra Tuky, Ph.D. a 18 bariatrických pacientů, které měl na starost MUDr. Martin Matoulek, Ph.D. Nikomu z nich nechyběla dobrá nálada a úsměv na tváři.

O všechny účastníky se starala skupina odborníků v čele s lékaři a zdravotními sestrami z oddělení diabetologie a obezitologie 3. interní kliniky VFN Praha. Tým doplnila psycholožka Mgr. Eva Mašková, dále nutriční terapeutka Bc. Aneta Sadílková, pohybový program měla na starost fyzioterapeutka Bc. Daniela Hillayová a v neposlední řadě zkušení instruktoři a šikovné masérky.

Program obsahoval skupinové edukace, konverzační mapy, přednášky, samozřejmě nechyběly různé formy cvičení, nordic walking, lekce v bazénu, masáže a měření složení těla přístrojem InBody. Poslední večer patřil zábavě, o kterou se postarala živá country kapela.

Chtěla bych tímto poděkovat všem účastníkům, organizačnímu týmu a personálu hotelu Astra za báječnou atmosféru a odvedenou práci a doufám, že se brzy opět setkáme!

Bc. Daniela Hillayová
za celý tým VŠTJ MEDICINA Praha

Více informací o termínech pobytů a přihlášky naleznete zde.