VŠTJ MEDICINA PRAHA
Login:    Heslo:      registrace
Praha, SalmovskáPraha, Gymnázium Na Vítězné plániCeské BudějovicePlzeňTachovRC Ostrov nad Ohří
pátek, 14. prosince 2018, svátek má Lydie

Rekondiční pobytové akce

Rekondiční pobyt Vrbice

Na konci května proběhl rekondiční pobyt ve Vrbice, v krásném rodinném penzionu Pod Rozhlednou. I když sluníčko nesvítilo, jak jsme si objednali, neměli jsme nouzi o bohatý pohybový program (pilates, kruhové tréninky, footwork, aqua aerobik, fitbally aj.), kterého se dobrovolně účastnila vždy celá skupina. Pohybové aktivity probíhaly jak v okolní přírodě, na hřišti, tak i v prostorné tělocvičně, či ve venkovním krytém bazénu. A protože okolí vybízí k návštěvám místních hradů a zámků, nemohli jsme si tyto prohlídky nechat ujít. Na zámku v Doudlebech nás provedl sám pan hrabě Buben, další zastávka byla na zámku v Častolovicích, v Kostelci nad Orlicí, no a aby toho nebylo málo, ještě jsme dobyli hrad Podštejn. Dobrodružné cestování místní dopravou a procházky s holemi na nordic walking po turistických trasách, pro nás byli velkým zážitkem. Nechyběly ani přednášky o nadváze a obezitě od MUDr. Martina Matoulka, PhD., či diskuze na témata ohledně redukčního režimu s nutriční terapeutkou.

Snažení a vytrvalost účastníků se musela odměnit památeční medailí VŠTJ MEDICINA Praha a diplomem. Největší odměnou však byl pocit z aktivně stráveného dne a oproštění se od všedních starostí.

Tímto bych chtěla poděkovat všem účastníkům a ochotnému personálu za skvělou atmosféru, která pobyt provázela.

Další rekondiční pobyt se chystá 26. 9. – 29. 9. v obci Vrbice (Penzionu Pod Rozhlednou). A pro milovníky wellnes zde bude již nově otevřena finská sauna, infra sauna, perličková lázeň, či finský venkovní sud. Takže se máte na co těšit!

Více informací a přihlášky získáte na našem webu www.vstj.cz v rubrice „Pobytové akce“. Za celý tým se na příště těší Horáková Jitka.

Více informací o termínech pobytů a přihlášky naleznete zde.